Monika Rudnicka

General Manager for Real Estate Europe, OLX Group

Monika Rudnicka to profesjonalistka z bogatym doświadczeniem w dziedzinie nieruchomości i marketingu. Obecnie dla OLX Group (właściciela takich serwisów jak Otodom, obido, Storia, Imovirtual) kieruje w Europie departamentem nieruchomości, skupiając się na wzroście, efektywności i innowacji.

Wcześniej była Dyrektorem Zarządzającym serwisu Otodom, jednej z najpopularniejszych platform nieruchomościowych w Polsce, gdzie zwiększyła roczne przychody prawie 6-krotnie w ciągu 5 lat. Pełniła również znaczące role w Ergo Hestia i GetResponse, zarządzając komunikacją B2B, strategią sprzedaży i wzrostem wartości marki. Jej doświadczenie obejmuje zarządzanie podmiotami w różnych stadiach rozwoju - od wschodzących start-upów do linii biznesowych dużych międzynarodowych korporacji. Jej najmocniejszymi stronami są otwartość na wdrażanie innowacji, łatwość zarządzania międzynarodowymi zespołami i prowadzenia cyfrowej transformacji. Jest współautorką strategii komunikacji marki Otodom, w ramach której od trzech lat realizowany jest projekt społeczny “Szczęśliwy Dom”.

Monika Rudnicka.jpg

JPG - 10 Mb

 

 

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o Otodom

Otodom to najpopularniejszy serwis nieruchomości w Polsce, co potwierdza prowadzone cyklicznie niezależne badanie Mediapanel Gemius. Każdego miesiąca trafia do nas ponad 6 mln realnych użytkowników*, by przeglądać i zamieszczać ogłoszenia sprzedaży i wynajmu nieruchomości: mieszkań, domów, inwestycji deweloperskich czy biur. Otodom nie tylko daje dostęp do ogromnej bazy ogłoszeń, ale też sprawia, że rynek nieruchomości jest bardziej dostępny dla wszystkich interesariuszy: wspiera w transakcjach, wprowadza nowatorskie narzędzia jak np. Otodom Analytics, dzieli się wiedzą ekspertów i najświeższymi danymi, które pozyskuje także w dedykowanych badaniach. Otodom jest częścią Grupy OLX, która prowadzi m.in. serwisy OLX, Otomoto, Fixly i obido.

Otodom Analytics to pełny, wiarygodny i aktualny zestaw danych i informacji o rynku mieszkaniowym w Polsce - wszystko w jednym nowoczesnym narzędziu zasilanym nie tylko danymi, ale i komentarzami najlepszych ekspertów. Otodom Analytics wspiera efektywne prowadzenie biznesu przez deweloperów i pośredników, dając im zestaw specjalnie przygotowanych narzędzi do optymalizacji wydatków i zwiększania efektywności pracy z klientami. Otodom Analytics stanowi unikalne na rynku kompendium wiedzy dla każdego profesjonalisty działającego na rynku mieszkaniowym i w jego bliskim otoczeniu.

 

* wg danych za sierpień 2023 r.

Kontakt