Pierwszy Facebook live z Dnia Otwartego w Otodom

7 kwietnia Otodom przeprowadzi  pierwszy live na Facebooku z Dnia Otwartego, na którym zostanie zaprezentowany dom w podkrakowskich Pisarach. To nowy sposób na wykorzystanie facebookowego rozwiązania w branży nieruchomości w Polsce.

 

Dzień Otwarty to wydarzenie, które Polacy znają głównie z zachodnich produkcji telewizyjnych i filmowych. Pośrednicy coraz częściej korzystają z tej formy prezentacji nieruchomości również w Polsce, ponieważ jest to skuteczne narzędzie promocji. Dom czy mieszkanie zostaje specjalnie przygotowane na odwiedziny, a zainteresowani mogą  zapoznać się z wnętrzem w ciepłej atmosferze, sprzyjającej zadawaniu pytań oraz poznać okolicę.

Na temat wydarzenia wypowiada się Dorota Dwornik – Specjalista ds. komunikacji Otodom:

Relacja z Dnia Otwartego na Facebooku to nie tylko nowatorskie rozwiązanie w branży ale i kontynuacja strategii, w której Otodom promuje wizerunek profesjonalnego pośrednika. Chcemy, aby osoby poszukujące nieruchomości mogły zobaczyć, jak pracują najlepsi specjaliści w branży i jak wyglądają zorganizowane przez nich wydarzenia. Postanowiliśmy wypromować tę formę prezentacji nieruchomości, aby jak najwięcej poszukujących dowiedziało się, że takie wydarzenia mają miejsce i aby zaczęło w nich uczestniczyć.

Pierwszy live odbędzie się 7 kwietnia o godzinie 13.00 na facebookowej stronie Otodom. Dzień Otwarty jest zorganizowany przez agencję nieruchomości GRUPA PRO z Krakowa, a  wydarzenie poprowadzi Kuba Marcinowicz z Polskiego Radia S.A. Jest to pilotażowy projekt, na podstawie którego Otodom planuje stworzyć serię wydarzeń w różnych lokalizacjach, we współpracy z innymi  biurami nieruchomości.

 

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o Otodom

Otodom to najpopularniejszy serwis nieruchomości w Polsce, co potwierdza prowadzone cyklicznie niezależne badanie Mediapanel Gemius. Każdego miesiąca trafia do nas ponad 6 mln realnych użytkowników*, by przeglądać i zamieszczać ogłoszenia sprzedaży i wynajmu nieruchomości: mieszkań, domów, inwestycji deweloperskich czy biur. Otodom nie tylko daje dostęp do ogromnej bazy ogłoszeń, ale też sprawia, że rynek nieruchomości jest bardziej dostępny dla wszystkich interesariuszy: wspiera w transakcjach, wprowadza nowatorskie narzędzia jak np. Otodom Analytics, dzieli się wiedzą ekspertów i najświeższymi danymi, które pozyskuje także w dedykowanych badaniach. Otodom jest częścią Grupy OLX, która prowadzi m.in. serwisy OLX, Otomoto, Fixly i obido.

Otodom Analytics to pełny, wiarygodny i aktualny zestaw danych i informacji o rynku mieszkaniowym w Polsce - wszystko w jednym nowoczesnym narzędziu zasilanym nie tylko danymi, ale i komentarzami najlepszych ekspertów. Otodom Analytics wspiera efektywne prowadzenie biznesu przez deweloperów i pośredników, dając im zestaw specjalnie przygotowanych narzędzi do optymalizacji wydatków i zwiększania efektywności pracy z klientami. Otodom Analytics stanowi unikalne na rynku kompendium wiedzy dla każdego profesjonalisty działającego na rynku mieszkaniowym i w jego bliskim otoczeniu.

 

* wg danych za sierpień 2023 r.

Kontakt