Pierwszy Facebook live z Dnia Otwartego w Otodom

Pierwszy Facebook live z Dnia Otwartego w Otodom

Czwartek, 5 kwietnia 2018 — 7 kwietnia Otodom przeprowadzi  pierwszy live na Facebooku z Dnia Otwartego, na którym zostanie zaprezentowany dom w podkrakowskich Pisarach. To nowy sposób na wykorzystanie facebookowego rozwiązania w branży nieruchomości w Polsce.

 

Dzień Otwarty to wydarzenie, które Polacy znają głównie z zachodnich produkcji telewizyjnych i filmowych. Pośrednicy coraz częściej korzystają z tej formy prezentacji nieruchomości również w Polsce, ponieważ jest to skuteczne narzędzie promocji. Dom czy mieszkanie zostaje specjalnie przygotowane na odwiedziny, a zainteresowani mogą  zapoznać się z wnętrzem w ciepłej atmosferze, sprzyjającej zadawaniu pytań oraz poznać okolicę.

Na temat wydarzenia wypowiada się Dorota Dwornik – Specjalista ds. komunikacji Otodom:

Relacja z Dnia Otwartego na Facebooku to nie tylko nowatorskie rozwiązanie w branży ale i kontynuacja strategii, w której Otodom promuje wizerunek profesjonalnego pośrednika. Chcemy, aby osoby poszukujące nieruchomości mogły zobaczyć, jak pracują najlepsi specjaliści w branży i jak wyglądają zorganizowane przez nich wydarzenia. Postanowiliśmy wypromować tę formę prezentacji nieruchomości, aby jak najwięcej poszukujących dowiedziało się, że takie wydarzenia mają miejsce i aby zaczęło w nich uczestniczyć.

Pierwszy live odbędzie się 7 kwietnia o godzinie 13.00 na facebookowej stronie Otodom. Dzień Otwarty jest zorganizowany przez agencję nieruchomości GRUPA PRO z Krakowa, a  wydarzenie poprowadzi Kuba Marcinowicz z Polskiego Radia S.A. Jest to pilotażowy projekt, na podstawie którego Otodom planuje stworzyć serię wydarzeń w różnych lokalizacjach, we współpracy z innymi  biurami nieruchomości.