Rynek nieruchomości dziś i za rok

Rynek nieruchomości dziś i za rok

Zaproszenie na debatę

Jak wyglądał rynek deweloperski, pośrednictwa, jego otoczenie prawne i sytuacja mieszkaniowa w Polsce na jeszcze na początku tego roku? Co się zmieniło w ostatnich miesiącach? Jak te zmiany mogą wpłynąć na pozytywny rozwój rynku nieruchomości? Jak będzie on wyglądał za rok?

W środę 17.06 o godz. 10  na facebook.com/otodom na te i inne pytania odpowiedzą eksperci:

  • Agnieszka Banaszak (Członek Zarządu Polskiego Związku Firm Deweloperskich)
  • Zbigniew Kubiński (Prezydent Powszechnego Towarzystwa Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości) 
  • Artur Polak (Ministerstwo Rozwoju)
  • Monika Rudnicka (General Manager Otodom) 
  •  dr hab r. pr. Dariusz Szostek (prof. Uniwersytetu Opolskiego)
  • Sebastian Wielgus (Laureat nagrody Lider Nieruchomości Otodom - Pośrednik Roku 2019) 


Przyspieszone zmiany wywołane pandemią i digitalizacja rynku nieruchomości to nasza nowa codzienność. Branża zmieniła się o 180 stopni, a wraz z nią praca pośrednika nieruchomości i podejście dewelopera do klienta, który jest bardziej wymagający i ostrożny niż zazwyczaj. Jakie jeszcze czekają nas zmiany i jak się do nich przygotować?

Rozmowa może być źródłem ciekawych wypowiedzi i inspiracją do powstawania kolejnych materiałów. Zachęcamy do udziału!

Więcej o Otodom

Otodom to najpopularniejszy serwis nieruchomości w Polsce. Umożliwia swoim użytkownikom wyszukanie, przeglądanie i zamieszczanie ogłoszeń sprzedaży i wynajmu nieruchomości: w szczególności mieszkań, domów, inwestycji deweloperskich, biur czy lokali. Każdego dnia z serwisu Otodom korzysta średnio ponad 320 tys. osób, a 50 procent użytkowników robi to korzystając z mobilnej strony lub aplikacji. Codziennie pojawia się w nim średnio 6 tysięcy nowych ofert. W listopadzie  2019 serwis odwiedziło ponad 2,9 mln realnych użytkowników. Daje to Otodom pierwsze miejsce wśród serwisów specjalizujących się w ogłoszeniach nieruchomości. Dane te potwierdza niezależny audyt Gemius/PBI.