Rynek nieruchomości dziś i za rok

Zaproszenie na debatę

Jak wyglądał rynek deweloperski, pośrednictwa, jego otoczenie prawne i sytuacja mieszkaniowa w Polsce na jeszcze na początku tego roku? Co się zmieniło w ostatnich miesiącach? Jak te zmiany mogą wpłynąć na pozytywny rozwój rynku nieruchomości? Jak będzie on wyglądał za rok?

W środę 17.06 o godz. 10 ​ na facebook.com/otodom na te i inne pytania odpowiedzą eksperci:

  • Agnieszka Banaszak (Członek Zarządu Polskiego Związku Firm Deweloperskich)
  • Zbigniew Kubiński (Prezydent Powszechnego Towarzystwa Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości) 
  • Artur Polak (Ministerstwo Rozwoju)
  • Monika Rudnicka (General Manager Otodom) 
  •  dr hab r. pr. Dariusz Szostek (prof. Uniwersytetu Opolskiego)
  • Sebastian Wielgus (Laureat nagrody Lider Nieruchomości Otodom - Pośrednik Roku 2019) 


Przyspieszone zmiany wywołane pandemią i digitalizacja rynku nieruchomości to nasza nowa codzienność. Branża zmieniła się o 180 stopni, a wraz z nią praca pośrednika nieruchomości i podejście dewelopera do klienta, który jest bardziej wymagający i ostrożny niż zazwyczaj. Jakie jeszcze czekają nas zmiany i jak się do nich przygotować?

Rozmowa może być źródłem ciekawych wypowiedzi i inspiracją do powstawania kolejnych materiałów. Zachęcamy do udziału!

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o Otodom

Otodom to najpopularniejszy serwis nieruchomości w Polsce, co potwierdza prowadzone cyklicznie niezależne badanie Mediapanel Gemius. Każdego miesiąca trafia do nas ponad 6 mln realnych użytkowników*, by przeglądać i zamieszczać ogłoszenia sprzedaży i wynajmu nieruchomości: mieszkań, domów, inwestycji deweloperskich czy biur. Otodom nie tylko daje dostęp do ogromnej bazy ogłoszeń, ale też sprawia, że rynek nieruchomości jest bardziej dostępny dla wszystkich interesariuszy: wspiera w transakcjach, wprowadza nowatorskie narzędzia jak np. Otodom Analytics, dzieli się wiedzą ekspertów i najświeższymi danymi, które pozyskuje także w dedykowanych badaniach. Otodom jest częścią Grupy OLX, która prowadzi m.in. serwisy OLX, Otomoto, Fixly i obido.

Otodom Analytics to pełny, wiarygodny i aktualny zestaw danych i informacji o rynku mieszkaniowym w Polsce - wszystko w jednym nowoczesnym narzędziu zasilanym nie tylko danymi, ale i komentarzami najlepszych ekspertów. Otodom Analytics wspiera efektywne prowadzenie biznesu przez deweloperów i pośredników, dając im zestaw specjalnie przygotowanych narzędzi do optymalizacji wydatków i zwiększania efektywności pracy z klientami. Otodom Analytics stanowi unikalne na rynku kompendium wiedzy dla każdego profesjonalisty działającego na rynku mieszkaniowym i w jego bliskim otoczeniu.

 

* wg danych za sierpień 2023 r.

Kontakt