Rok 2020 w branży nieruchomości i nowy format Otodom.LIVE

Rok 2020 w branży nieruchomości i nowy format Otodom.LIVE

Otodom.LIVE w odmienionym formacie już we wtorek 15 grudnia na YouTube i Facebooku Otodom. Jeszcze więcej danych, bardziej pogłębione informacje i wszystko, co trzeba wiedzieć na dany temat, w specjalnej debacie z ekspertami. A będą nimi prof. Witold Orłowski, Cezary Kowanda, Katarzyna Czerwiak i Konrad Płochocki.

"Rok 2020 w branży nieruchomości. Czym zapisze się w historii i jak wpłynie na przyszłość?" - tak będzie brzmiał temat pierwszego spotkania w nowej formule. 15 grudnia o godz. 10 porozmawiamy z prof. Witoldem Orłowskim, Katarzyną Czerwiak z Grupy.PRO, Konradem Płochockim – dyrektorem generalnym PZFD i Cezarym Kowandą z POLITYKI o nietypowym dla branży nieruchomości roku 2020 i prognozach na rok 2021. Zapraszamy na wydarzenie!

Nowy Otodom.Live to cały miesiąc wypełniony nawiązującymi do spotkania  treściami. Jeszcze przed samą debatą pojawią się na Otodom i w mediach społecznościowych serwisu unikatowe materiały, dzięki którym odbiorcy mogą zgłębiać temat.

Rozmowa w najnowszej, grudniowej odsłonie będzie opierać się zarówno o nasze badania i raporty, jak i o zweryfikowaną wiedzę z zewnętrznych źródeł.

Podczas 35. Otodom Live porozmawiamy m. in. o tym:

  • Co czeka gospodarkę i jak przełoży się ona na rynek nieruchomości?
  • Jakie najważniejsze zmiany oczekiwań klientów zaszły w 2020 roku?
  • Czy deweloperzy zmienią sposób planowania i budowania osiedli?
  • Co zmieniło się na rynku kredytowym i jak wpłynie to na rynek?
  • Czy na rynku pojawi się więcej czy mniej inwestorów gotówkowych i dlaczego?
  • Jak zmieniały się w 2020 roku ceny domów i mieszkań w Polsce? Co wpływało na te zmiany i jakie perspektywy czekają nas w najbliższych miesiącach?
  • Jak z 2020 roku wyjdzie rynek najmu? Czy inwestowanie w nieruchomości nadal się opłaca?
  • Jak zmiany z 2020 roku wpłyną na stan rynku w 2021 roku?

Na te i wiele innych pytań odpowiedzą goście debaty. Zapraszamy 15 grudnia o godzinie 10 na Facebook, YouTube oraz LinkedIn Otodom.
Więcej szczegółów wkrótce na mediach społecznościowych Otodom i na
otodom.pl!

Więcej o Otodom

Otodom to najpopularniejszy serwis nieruchomości w Polsce. Umożliwia swoim użytkownikom wyszukanie, przeglądanie i zamieszczanie ogłoszeń sprzedaży i wynajmu nieruchomości: w szczególności mieszkań, domów, inwestycji deweloperskich, biur czy lokali. Każdego dnia z serwisu Otodom korzysta średnio ponad 320 tys. osób, a 50 procent użytkowników robi to korzystając z mobilnej strony lub aplikacji. Codziennie pojawia się w nim średnio 6 tysięcy nowych ofert. W listopadzie  2019 serwis odwiedziło ponad 2,9 mln realnych użytkowników. Daje to Otodom pierwsze miejsce wśród serwisów specjalizujących się w ogłoszeniach nieruchomości. Dane te potwierdza niezależny audyt Gemius/PBI.