Otodom startuje ze swoją pierwszą kampanią radiową.

Już 1 lutego startuje pierwsza kampania radiowa serwisu Otodom.pl, wpisująca się w hasło „Adresujemy marzenia”. Spot "Parapetówka" promuje możliwość znalezienia mieszkania w przyjaznej okolicy, przy wsparciu profesjonalnego agenta nieruchomości.

Najnowsza reklama Otodom przedstawia żartobliwą rozmowę podczas parapetówki. Mieszkanie, w którym odbywa się impreza, dziewczyna znalazła na stronie Otodom, a jej rozmówca wspomina o „super agencie”, dzięki któremu urządził się po sąsiedzku.

O roli agenta nieruchomości w reklamie opowiada Agata Polińska – Head of Marketing Otodom - Nasza najnowsza reklama eksponuje rolę agenta w wyborze nieruchomości. Agent nieruchomości to specjalista, który potrafi znaleźć nieruchomość spełniającą oczekiwania i będącą realizacją marzeń osoby poszukującej. Chcemy, aby człowiek, który stanie przed wyborem nowego domu, przypomniał sobie nasz spot i nie obawiał się kontaktu z profesjonalistą, którego może znaleźć w najlepszym serwisie nieruchomościowym w Polsce – w Otodom.

Dotychczas Otodom prowadziło szeroko zakrojone działania reklamowe w TV, outdoorze, czy VOD. To pierwsza kampania w radiu, która ma na celu dotarcie do jeszcze szerszej grupy odbiorców.

Wojciech Szypulski - New Business Director z domu mediowego Universal McCann,  mówi na temat wyboru medium - Celem marketingowym kampanii zaplanowanej przez UM dla Otodom jest masowe zachęcenie do odwiedzin i korzystania z serwisu. Grupą docelową są młode, wykształcone osoby, mieszkające w miastach, poszukujące mieszkania blisko miejsc i ludzi, z którymi dzielą fascynacje. Z tego powodu UM zaplanował kampanię radiową, opartą o szerokie spektrum stacji radiowych, dopasowanych do zainteresowań użytkowników serwisu. Cel osiągniemy dzięki angażującemu spotowi reklamowemu osadzonemu w miejskich klimatach oraz wysokim parametrom zasięgu w grupie docelowej.

Spot będzie publikowany w lutym, w stacjach RMF, Radio Zet, Antyradio, ChilliZet, Agory. Producentem spotu jest agencja Clos brothers, za zakup mediów odpowiada Universal McCann.

 

Otodom_Parapetowka_RD_30s_0dBFS_180117_EMIS (1).mp3

MP3 - 1.1 Mb

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o Otodom

Otodom to najpopularniejszy serwis nieruchomości w Polsce, co potwierdza prowadzone cyklicznie niezależne badanie Mediapanel Gemius. Każdego miesiąca trafia do nas ponad 6 mln realnych użytkowników*, by przeglądać i zamieszczać ogłoszenia sprzedaży i wynajmu nieruchomości: mieszkań, domów, inwestycji deweloperskich czy biur. Otodom nie tylko daje dostęp do ogromnej bazy ogłoszeń, ale też sprawia, że rynek nieruchomości jest bardziej dostępny dla wszystkich interesariuszy: wspiera w transakcjach, wprowadza nowatorskie narzędzia jak np. Otodom Analytics, dzieli się wiedzą ekspertów i najświeższymi danymi, które pozyskuje także w dedykowanych badaniach. Otodom jest częścią Grupy OLX, która prowadzi m.in. serwisy OLX, Otomoto, Fixly i obido.

Otodom Analytics to pełny, wiarygodny i aktualny zestaw danych i informacji o rynku mieszkaniowym w Polsce - wszystko w jednym nowoczesnym narzędziu zasilanym nie tylko danymi, ale i komentarzami najlepszych ekspertów. Otodom Analytics wspiera efektywne prowadzenie biznesu przez deweloperów i pośredników, dając im zestaw specjalnie przygotowanych narzędzi do optymalizacji wydatków i zwiększania efektywności pracy z klientami. Otodom Analytics stanowi unikalne na rynku kompendium wiedzy dla każdego profesjonalisty działającego na rynku mieszkaniowym i w jego bliskim otoczeniu.

 

* wg danych za sierpień 2023 r.

Kontakt