Nagrody za… bycie sobą? Ostatnia szansa!

Najbardziej sobą jesteś u siebie – takie hasło towarzyszy kampanii reklamowej Otodom, najpopularniejszego serwisu nieruchomości. Akcja z telewizji przeniosła się na Instagram, gdzie w zamian za zdjęcia i filmy pokazujące, co robimy u siebie można wygrać atrakcyjne nagrody. Do zabawy z udziałem gwiazd może dołączyć każdy, choć czasu jest już niewiele.

– Pasje, zainteresowania, własny styl życia… To wszystko ma duże znaczenie przy wyborze mieszkania. Wybierając lokal dla siebie, mamy już w głowie to, co będziemy w nim robić. Własne mieszkanie staje się przestrzenią, w którym możemy realizować nie tylko standardowe pomysły. Postanowiliśmy więc poprosić na Instagramie, aby każdy kto ma chęć wziął udział w konkursie i pokazał jak u siebie jest sobą – opowiada Dorota Dwornik z Otodom.

W akcji wzięło udział dotychczas ponad 1000 użytkowników, którzy wykazali się sporą kreatywnością. Do zabawy dołączyły też instagramowe gwiazdy. Na feedzie Otodom można sprawdzić jak w swojej nowej kuchni czuje się Rezigiusz, jak Marina Łuczenko-Szczęsna relaksuje się w trakcie macierzyństwa, jak Misiek Koterski łapie fale na desce… do prasowania. Można też podejrzeć co u siebie robią Sonia Bohosiewicz, Red Lipstick Monster, Anna Starmach i Karol Kłos.

Jak przyznaje Dorota Dwornik z Otodom, większość uczestników zabawy pokazuje się w ujęciu rodzinnym z dziećmi, jest też sporo kociarzy i psiarzy, a także osób, które dzielą się ze światem swoimi pasjami, takimi jak rysowanie, taniec, sport czy muzyka.

Wśród nagród, które do tej pory rozdał Otodom były smartfon, hulajnoga elektryczna, tablet, ekspres do kawy, aparat, słuchawki, markowa kamerka sportowa oraz kupon na wyposażenie wnętrz o wartości 2000 zł.

W tym tygodniu zabawa wkroczyła w ósmy, ostatni etap. Ambasadorką ostatniej fazy konkursu jest Dorota Szelągowska, a najbardziej kreatywny uczestnik konkursu ma szansę na wygranie designerskiego roweru.

- Otodom rozpoczął fantastyczną akcję #usiebie. Dlaczego dołączam? Bo od tego tak naprawdę zaczyna się projektowanie wnętrz. Co lubicie, jak żyjecie, jakie macie codzienne rytuały? Co tak naprawdę oznacza dla Was #usiebie? – pyta na Instagramie gwiazda programu „Dorota was urządzi”.

Na odpowiedzi w formie zdjęć i filmików czeka do niedzieli włącznie. To ostatnia szansa, by wygrać nagrody za… bycie sobą.

Organizatorem konkursu jest Grupa OLX, w skład której - oprócz Otodom - wchodzą OLX, Otomoto i Fixly. Regulamin akcji dostępny jest na profilu Otodom na Instagramie.

informacja prasowa (docx)

DOCX - 13 Kb

 

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o Otodom

Otodom to najpopularniejszy serwis nieruchomości w Polsce, co potwierdza prowadzone cyklicznie niezależne badanie Mediapanel Gemius. Każdego miesiąca trafia do nas ponad 6 mln realnych użytkowników*, by przeglądać i zamieszczać ogłoszenia sprzedaży i wynajmu nieruchomości: mieszkań, domów, inwestycji deweloperskich czy biur. Otodom nie tylko daje dostęp do ogromnej bazy ogłoszeń, ale też sprawia, że rynek nieruchomości jest bardziej dostępny dla wszystkich interesariuszy: wspiera w transakcjach, wprowadza nowatorskie narzędzia jak np. Otodom Analytics, dzieli się wiedzą ekspertów i najświeższymi danymi, które pozyskuje także w dedykowanych badaniach. Otodom jest częścią Grupy OLX, która prowadzi m.in. serwisy OLX, Otomoto, Fixly i obido.

Otodom Analytics to pełny, wiarygodny i aktualny zestaw danych i informacji o rynku mieszkaniowym w Polsce - wszystko w jednym nowoczesnym narzędziu zasilanym nie tylko danymi, ale i komentarzami najlepszych ekspertów. Otodom Analytics wspiera efektywne prowadzenie biznesu przez deweloperów i pośredników, dając im zestaw specjalnie przygotowanych narzędzi do optymalizacji wydatków i zwiększania efektywności pracy z klientami. Otodom Analytics stanowi unikalne na rynku kompendium wiedzy dla każdego profesjonalisty działającego na rynku mieszkaniowym i w jego bliskim otoczeniu.

 

* wg danych za sierpień 2023 r.

Kontakt