Nagrody za… bycie sobą? Ostatnia szansa!

Nagrody za… bycie sobą? Ostatnia szansa!

Najbardziej sobą jesteś u siebie – takie hasło towarzyszy kampanii reklamowej Otodom, najpopularniejszego serwisu nieruchomości. Akcja z telewizji przeniosła się na Instagram, gdzie w zamian za zdjęcia i filmy pokazujące, co robimy u siebie można wygrać atrakcyjne nagrody. Do zabawy z udziałem gwiazd może dołączyć każdy, choć czasu jest już niewiele.

– Pasje, zainteresowania, własny styl życia… To wszystko ma duże znaczenie przy wyborze mieszkania. Wybierając lokal dla siebie, mamy już w głowie to, co będziemy w nim robić. Własne mieszkanie staje się przestrzenią, w którym możemy realizować nie tylko standardowe pomysły. Postanowiliśmy więc poprosić na Instagramie, aby każdy kto ma chęć wziął udział w konkursie i pokazał jak u siebie jest sobą – opowiada Dorota Dwornik z Otodom.

W akcji wzięło udział dotychczas ponad 1000 użytkowników, którzy wykazali się sporą kreatywnością. Do zabawy dołączyły też instagramowe gwiazdy. Na feedzie Otodom można sprawdzić jak w swojej nowej kuchni czuje się Rezigiusz, jak Marina Łuczenko-Szczęsna relaksuje się w trakcie macierzyństwa, jak Misiek Koterski łapie fale na desce… do prasowania. Można też podejrzeć co u siebie robią Sonia Bohosiewicz, Red Lipstick Monster, Anna Starmach i Karol Kłos.

Jak przyznaje Dorota Dwornik z Otodom, większość uczestników zabawy pokazuje się w ujęciu rodzinnym z dziećmi, jest też sporo kociarzy i psiarzy, a także osób, które dzielą się ze światem swoimi pasjami, takimi jak rysowanie, taniec, sport czy muzyka.

Wśród nagród, które do tej pory rozdał Otodom były smartfon, hulajnoga elektryczna, tablet, ekspres do kawy, aparat, słuchawki, markowa kamerka sportowa oraz kupon na wyposażenie wnętrz o wartości 2000 zł.

W tym tygodniu zabawa wkroczyła w ósmy, ostatni etap. Ambasadorką ostatniej fazy konkursu jest Dorota Szelągowska, a najbardziej kreatywny uczestnik konkursu ma szansę na wygranie designerskiego roweru.

- Otodom rozpoczął fantastyczną akcję #usiebie. Dlaczego dołączam? Bo od tego tak naprawdę zaczyna się projektowanie wnętrz. Co lubicie, jak żyjecie, jakie macie codzienne rytuały? Co tak naprawdę oznacza dla Was #usiebie? – pyta na Instagramie gwiazda programu „Dorota was urządzi”.

Na odpowiedzi w formie zdjęć i filmików czeka do niedzieli włącznie. To ostatnia szansa, by wygrać nagrody za… bycie sobą.

Organizatorem konkursu jest Grupa OLX, w skład której - oprócz Otodom - wchodzą OLX, Otomoto i Fixly. Regulamin akcji dostępny jest na profilu Otodom na Instagramie.

informacja prasowa (docx) Konkurs u siebie.docx - 13 KB

 

Więcej o Otodom

Otodom to najpopularniejszy serwis nieruchomości w Polsce. Umożliwia swoim użytkownikom wyszukanie, przeglądanie i zamieszczanie ogłoszeń sprzedaży i wynajmu nieruchomości: w szczególności mieszkań, domów, inwestycji deweloperskich, biur czy lokali. Każdego dnia z serwisu Otodom korzysta średnio ponad 320 tys. osób, a 50 procent użytkowników robi to korzystając z mobilnej strony lub aplikacji. Codziennie pojawia się w nim średnio 6 tysięcy nowych ofert. W listopadzie  2019 serwis odwiedziło ponad 2,9 mln realnych użytkowników. Daje to Otodom pierwsze miejsce wśród serwisów specjalizujących się w ogłoszeniach nieruchomości. Dane te potwierdza niezależny audyt Gemius/PBI.