Marcin Kawecki

General Manager for Real Estate Poland, Grupa OLX

Ekspert z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu sprzedażą i rozwojem biznesu. Od 10 lat związany z Grupą OLX, gdzie obecnie zarządza obszarem dotyczącym rynku nieruchomości, w tym serwisami Otodom, obido i OLX Nieruchomości.

Początkowo odpowiadał za strategię i rozwój współpracy z klientami biznesowymi. Powołał nowy zespół sprzedaży, który aktualnie wspiera ponad 6000 biur nieruchomości i ponad 1000 firm deweloperskich. Był zaangażowany w proces przejęcia specjalizującego się w rynku pierwotnym serwisu obido.pl oraz tworzeniu nowej opartej na synergii obu segmentów rynku strategii rozwoju biznesu RE w Polsce. ​

Zanim dołączył do OLX pracował na rzecz takich serwisów jak Allegro gdzie współtworzył dział sprzedaży reklam. Jego kariera zawodowa nierozerwalnie związana jest z rozwojem innowacyjnych usług, które dziś stanowią o tożsamości kluczowych serwisów internetowych - ​ ​ od transakcyjnych, przez zakupy grupowe, po serwisy ogłoszeniowe.

Zasada, którą kieruje się w codziennej pracy to: sukces Twoich klientów jest sukcesem Twojej organizacji. Dlatego wierzy w skuteczność programów edukacyjnych i wspierających rozwój biznesu - których był współtwórcą i jest aktywnym orędownikiem. Nieustannie dąży też do jak najlepszej współpracy pomiędzy zespołami biznesowymi i marketingu wierząc, że jest to najlepsza droga do efektywnego rozwoju nowoczesnych organizacji.

Marcin Kawecki.jpg

JPG - 4.8 Mb

 

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o Otodom

Otodom to najpopularniejszy serwis nieruchomości w Polsce, co potwierdza prowadzone cyklicznie niezależne badanie Mediapanel Gemius. Każdego miesiąca trafia do nas ponad 6 mln realnych użytkowników*, by przeglądać i zamieszczać ogłoszenia sprzedaży i wynajmu nieruchomości: mieszkań, domów, inwestycji deweloperskich czy biur. Otodom nie tylko daje dostęp do ogromnej bazy ogłoszeń, ale też sprawia, że rynek nieruchomości jest bardziej dostępny dla wszystkich interesariuszy: wspiera w transakcjach, wprowadza nowatorskie narzędzia jak np. Otodom Analytics, dzieli się wiedzą ekspertów i najświeższymi danymi, które pozyskuje także w dedykowanych badaniach. Otodom jest częścią Grupy OLX, która prowadzi m.in. serwisy OLX, Otomoto, Fixly i obido.

Otodom Analytics to pełny, wiarygodny i aktualny zestaw danych i informacji o rynku mieszkaniowym w Polsce - wszystko w jednym nowoczesnym narzędziu zasilanym nie tylko danymi, ale i komentarzami najlepszych ekspertów. Otodom Analytics wspiera efektywne prowadzenie biznesu przez deweloperów i pośredników, dając im zestaw specjalnie przygotowanych narzędzi do optymalizacji wydatków i zwiększania efektywności pracy z klientami. Otodom Analytics stanowi unikalne na rynku kompendium wiedzy dla każdego profesjonalisty działającego na rynku mieszkaniowym i w jego bliskim otoczeniu.

 

* wg danych za sierpień 2023 r.

Kontakt