Lider Nieruchomości Otodom - ostatni dzwonek na zgłoszenia

Branżowe nagrody są dowodem uznania za dotychczasowe osiągnięcia, ale i otwarciem nowych perspektyw. Nie inaczej jest w przypadku tytułu Lider Nieruchomości Otodom, który otrzymują najlepsze biura obrotu nieruchomościami. Aby w maju odebrać statuetkę trzeba będzie potwierdzić najwyższy profesjonalizm w trzyetapowym konkursie. Pierwszym krokiem jest jednak wysłanie zgłoszenia, a zrobić to można tylko do końca lutego.

Organizator konkursu, Otodom, od lat wspiera agentów w podnoszeniu jakości całego rynku nieruchomości. Dla pośredników organizuje warsztaty w ramach Akademii Rozwoju Agenta, wydaje kwartalnik Agent Nieruchomości, dzieli się wynikami badań i pokazuje dobre praktyki na blogu i w mediach społecznościowych. Przyznanie wyróżnień dla tych najlepszych jest naturalną konsekwencją tych działań.

W ubiegłym roku statuetki Lider Nieruchomości Otodom odebrało 16 biur, po jednym na każde województwo, jedno biuro ogólnopolskie oraz Pośrednik Roku. Nie inaczej będzie podczas tegorocznej edycji. Kandydaci przejdą, przygotowane przez agencję badawczą IQS, trzy etapy ocen. Finałowym będzie badanie techniką tzw. tajemniczego klienta.

Nagrodą w konkursie, który rozstrzygnięty zostanie 14 maja w Warszawie będzie kampania reklamowa i świadczenia PR ufundowane przez Otodom, organizatora konkursu i zarazem najpopularniejszy serwis nieruchomości. Laureaci promowani będą na billboardach oraz w mediach.

Konkurs Lider Nieruchomości Otodom promuje dobre praktyki i profesjonalizm agentów. To także doskonała okazja na promocję biur. Udział w nim jest bezpłatny. Szczegółowy opis konkursu i jego metodologii oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie lidernieruchomosci.otodom.pl. Znaleźć tam można także laureatów ubiegłorocznej edycji (na zdjęciu). A są nimi:
 

 

 

Lider Nieruchomości - zgłoszenia informacja.docx

DOCX - 8.6 Kb

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o Otodom

Otodom to najpopularniejszy serwis nieruchomości w Polsce, co potwierdza prowadzone cyklicznie niezależne badanie Mediapanel Gemius. Każdego miesiąca trafia do nas ponad 6 mln realnych użytkowników*, by przeglądać i zamieszczać ogłoszenia sprzedaży i wynajmu nieruchomości: mieszkań, domów, inwestycji deweloperskich czy biur. Otodom nie tylko daje dostęp do ogromnej bazy ogłoszeń, ale też sprawia, że rynek nieruchomości jest bardziej dostępny dla wszystkich interesariuszy: wspiera w transakcjach, wprowadza nowatorskie narzędzia jak np. Otodom Analytics, dzieli się wiedzą ekspertów i najświeższymi danymi, które pozyskuje także w dedykowanych badaniach. Otodom jest częścią Grupy OLX, która prowadzi m.in. serwisy OLX, Otomoto, Fixly i obido.

Otodom Analytics to pełny, wiarygodny i aktualny zestaw danych i informacji o rynku mieszkaniowym w Polsce - wszystko w jednym nowoczesnym narzędziu zasilanym nie tylko danymi, ale i komentarzami najlepszych ekspertów. Otodom Analytics wspiera efektywne prowadzenie biznesu przez deweloperów i pośredników, dając im zestaw specjalnie przygotowanych narzędzi do optymalizacji wydatków i zwiększania efektywności pracy z klientami. Otodom Analytics stanowi unikalne na rynku kompendium wiedzy dla każdego profesjonalisty działającego na rynku mieszkaniowym i w jego bliskim otoczeniu.

 

* wg danych za sierpień 2023 r.

Kontakt