Lider Nieruchomości Otodom - ostatni dzwonek na zgłoszenia

Lider Nieruchomości Otodom - ostatni dzwonek na zgłoszenia

Branżowe nagrody są dowodem uznania za dotychczasowe osiągnięcia, ale i otwarciem nowych perspektyw. Nie inaczej jest w przypadku tytułu Lider Nieruchomości Otodom, który otrzymują najlepsze biura obrotu nieruchomościami. Aby w maju odebrać statuetkę trzeba będzie potwierdzić najwyższy profesjonalizm w trzyetapowym konkursie. Pierwszym krokiem jest jednak wysłanie zgłoszenia, a zrobić to można tylko do końca lutego.

Organizator konkursu, Otodom, od lat wspiera agentów w podnoszeniu jakości całego rynku nieruchomości. Dla pośredników organizuje warsztaty w ramach Akademii Rozwoju Agenta, wydaje kwartalnik Agent Nieruchomości, dzieli się wynikami badań i pokazuje dobre praktyki na blogu i w mediach społecznościowych. Przyznanie wyróżnień dla tych najlepszych jest naturalną konsekwencją tych działań.

W ubiegłym roku statuetki Lider Nieruchomości Otodom odebrało 16 biur, po jednym na każde województwo, jedno biuro ogólnopolskie oraz Pośrednik Roku. Nie inaczej będzie podczas tegorocznej edycji. Kandydaci przejdą, przygotowane przez agencję badawczą IQS, trzy etapy ocen. Finałowym będzie badanie techniką tzw. tajemniczego klienta.

Nagrodą w konkursie, który rozstrzygnięty zostanie 14 maja w Warszawie będzie kampania reklamowa i świadczenia PR ufundowane przez Otodom, organizatora konkursu i zarazem najpopularniejszy serwis nieruchomości. Laureaci promowani będą na billboardach oraz w mediach.

Konkurs Lider Nieruchomości Otodom promuje dobre praktyki i profesjonalizm agentów. To także doskonała okazja na promocję biur. Udział w nim jest bezpłatny. Szczegółowy opis konkursu i jego metodologii oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie lidernieruchomosci.otodom.pl. Znaleźć tam można także laureatów ubiegłorocznej edycji (na zdjęciu). A są nimi:
 

 

 

Więcej o Otodom

Otodom to najpopularniejszy serwis nieruchomości w Polsce. Umożliwia swoim użytkownikom wyszukanie, przeglądanie i zamieszczanie ogłoszeń sprzedaży i wynajmu nieruchomości: w szczególności mieszkań, domów, inwestycji deweloperskich, biur czy lokali. Każdego dnia z serwisu Otodom korzysta średnio ponad 320 tys. osób, a 50 procent użytkowników robi to korzystając z mobilnej strony lub aplikacji. Codziennie pojawia się w nim średnio 6 tysięcy nowych ofert. W listopadzie  2019 serwis odwiedziło ponad 2,9 mln realnych użytkowników. Daje to Otodom pierwsze miejsce wśród serwisów specjalizujących się w ogłoszeniach nieruchomości. Dane te potwierdza niezależny audyt Gemius/PBI.