Karolina Klimaszewska

Starsza analityczka Otodom

Jej specjalizacją jest wielowymiarowa analiza danych z rynku mieszkaniowego pod kątem podaży, popytu i cen z uwzględnieniem czynników makroekonomicznych. Komentuje bieżące zjawiska i trendy widoczne na rynku mieszkaniowym, a także omawia wyniki Cenoskopu - autorskiego modelu Otodom estymującego wartość nieruchomości na lokalnych rynkach. Współautorka raportów podsumowujących stan rynku nieruchomości (Kwartalnik Mieszkaniowy, Raport z rynku Najmu), a także badających dobrostan Polaków przez pryzmat warunków mieszkaniowych (projekt Otodom - Szczęśliwy Dom).

 

Karolina Klimaszewska.jpg

JPG - 1.5 Mb

 

 

 

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o Otodom

Otodom to najpopularniejszy serwis nieruchomości w Polsce, co potwierdza prowadzone cyklicznie niezależne badanie Mediapanel Gemius. Każdego miesiąca trafia do nas ponad 6 mln realnych użytkowników*, by przeglądać i zamieszczać ogłoszenia sprzedaży i wynajmu nieruchomości: mieszkań, domów, inwestycji deweloperskich czy biur. Poza obszerną bazą ogłoszeń, Otodom sprawia, że rynek nieruchomości jest bardziej dostępny dla wszystkich interesariuszy: wspiera w transakcjach, wprowadza nowatorskie narzędzia i dzieli się najświeższymi danymi, a także pozwala spełniać marzenia o szczęśliwym domu. Otodom jest częścią Grupy OLX, która prowadzi m.in. serwisy OLX, Otomoto, Fixly i obido.

Otodom Analytics to pełny, wiarygodny i aktualny zestaw danych i informacji o rynku mieszkaniowym w Polsce - wszystko w jednym nowoczesnym narzędziu zasilanym nie tylko danymi, ale i komentarzami najlepszych ekspertów. Otodom Analytics wspiera efektywne prowadzenie biznesu przez deweloperów i pośredników, dając im zestaw specjalnie przygotowanych narzędzi do optymalizacji wydatków i zwiększania efektywności pracy z klientami. Otodom Analytics stanowi unikalne na rynku kompendium wiedzy dla każdego profesjonalisty działającego na rynku mieszkaniowym i w jego bliskim otoczeniu.

 

* wg danych za kwiecień 2023 r.

Kontakt