Ewa Tęczak

Ekspertka rynku nieruchomości Otodom

Ekspertka rynku nieruchomości, odpowiedzialna z działania data journalism i projekty PR w Otodom (Grupa OLX). Od 17 lat zajmuje się komunikacją, z czego przez ponad 12 lat w branży nieruchomości. W tym czasie miała okazję pracować zarówno w segmencie B2B jak i B2C. Zanim dołączyła do OLX, była odpowiedzialna za całość działań związanych z pozycjonowaniem marki w międzynarodowej firmie doradczej JLL (a przed połączeniem firm w REAS, pierwszej firmie doradczej z sektora mieszkaniowego w Polsce). Była także zaangażowana w projekty consultingowe dla deweloperów i firm działających w sektorze mieszkaniowym. Współautorka raportów i publikacji dotyczących rynku nieruchomości. Współpracowała z organizacjami branżowymi przy popularyzacji tematów związanych z profesjonalizacją rynku najmu mieszkaniowego.


Ewa Tęczak

real estate expert, Otodom

Real estate expert, responsible for data journalism activities and PR projects at Otodom (OLX Group). She has been working in communications for 17 years, more than 12 of them in the real estate industry. During this time, she has had the opportunity to work in both the B2B and B2C segments. Prior to joining OLX, she was responsible for all brand positioning activities at the international consultancy firm JLL (and before the merger at REAS, the first housing consultancy in Poland). She was also involved in consulting projects for developers and companies operating in the residential sector. She co-authored reports and publications on the real estate market. She has cooperated with industry organisations in popularising topics related to the professionalisation of the residential rental market.

 

 

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o Otodom

Otodom to najpopularniejszy serwis nieruchomości w Polsce, co potwierdza prowadzone cyklicznie niezależne badanie Mediapanel Gemius. Każdego miesiąca trafia do nas ponad 6 mln realnych użytkowników*, by przeglądać i zamieszczać ogłoszenia sprzedaży i wynajmu nieruchomości: mieszkań, domów, inwestycji deweloperskich czy biur. Otodom nie tylko daje dostęp do ogromnej bazy ogłoszeń, ale też sprawia, że rynek nieruchomości jest bardziej dostępny dla wszystkich interesariuszy: wspiera w transakcjach, wprowadza nowatorskie narzędzia jak np. Otodom Analytics, dzieli się wiedzą ekspertów i najświeższymi danymi, które pozyskuje także w dedykowanych badaniach. Otodom jest częścią Grupy OLX, która prowadzi m.in. serwisy OLX, Otomoto, Fixly i obido.

Otodom Analytics to pełny, wiarygodny i aktualny zestaw danych i informacji o rynku mieszkaniowym w Polsce - wszystko w jednym nowoczesnym narzędziu zasilanym nie tylko danymi, ale i komentarzami najlepszych ekspertów. Otodom Analytics wspiera efektywne prowadzenie biznesu przez deweloperów i pośredników, dając im zestaw specjalnie przygotowanych narzędzi do optymalizacji wydatków i zwiększania efektywności pracy z klientami. Otodom Analytics stanowi unikalne na rynku kompendium wiedzy dla każdego profesjonalisty działającego na rynku mieszkaniowym i w jego bliskim otoczeniu.

 

* wg danych za sierpień 2023 r.

Kontakt