Czy bloki z wielkiej płyty powrócą do łask?

Gośćmi 20 odsłony cyklu Otodom Live będą Filip Springer i Piotr Kurzawa

Już we wtorek, 14 lipca zapraszamy do aktywnego udziału w internetowym spotkaniu z cenionym reportażystą Filipem Springerem oraz praktykiem rynku nieruchomości, Piotrem Kurzawą z biura Express House, które było jednym z laureatów nagrody Lider Nieruchomości Otodom 2019.

Tematem będą mieszkania w blokach z wielkiej płyty. Jaka idea stała za ich wybudowaniem? Jakie są ich wady oraz zalety? Jak kształtuje się poczucie wspólnoty w takim miejscu? Czy bloki jeszcze wrócą do łask? Czy cieszą się zainteresowaniem na rynku nieruchomości? Na te i inne pytania odpowiedzą goście na profilu Otodom na Facebooku i kanale YouTube już 14 lipca o godz. 10.

BEZPOŚREDNI LINK DO OTODOM LIVE #20

 Podczas spotkania będzie można zadawać pytania, do czego gorąco zachęcamy. Do zobaczenia.

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o Otodom

Otodom to najpopularniejszy serwis nieruchomości w Polsce, co potwierdza prowadzone cyklicznie niezależne badanie Mediapanel Gemius. Każdego miesiąca trafia do nas ponad 6 mln realnych użytkowników*, by przeglądać i zamieszczać ogłoszenia sprzedaży i wynajmu nieruchomości: mieszkań, domów, inwestycji deweloperskich czy biur. Otodom nie tylko daje dostęp do ogromnej bazy ogłoszeń, ale też sprawia, że rynek nieruchomości jest bardziej dostępny dla wszystkich interesariuszy: wspiera w transakcjach, wprowadza nowatorskie narzędzia jak np. Otodom Analytics, dzieli się wiedzą ekspertów i najświeższymi danymi, które pozyskuje także w dedykowanych badaniach. Otodom jest częścią Grupy OLX, która prowadzi m.in. serwisy OLX, Otomoto, Fixly i obido.

Otodom Analytics to pełny, wiarygodny i aktualny zestaw danych i informacji o rynku mieszkaniowym w Polsce - wszystko w jednym nowoczesnym narzędziu zasilanym nie tylko danymi, ale i komentarzami najlepszych ekspertów. Otodom Analytics wspiera efektywne prowadzenie biznesu przez deweloperów i pośredników, dając im zestaw specjalnie przygotowanych narzędzi do optymalizacji wydatków i zwiększania efektywności pracy z klientami. Otodom Analytics stanowi unikalne na rynku kompendium wiedzy dla każdego profesjonalisty działającego na rynku mieszkaniowym i w jego bliskim otoczeniu.

 

* wg danych za sierpień 2023 r.

Kontakt