OTODOM_ZA_Event kopia 3 (2).png
Udostępnij:

Czy bloki z wielkiej płyty powrócą do łask?

Gośćmi 20 odsłony cyklu Otodom Live będą Filip Springer i Piotr Kurzawa

Już we wtorek, 14 lipca zapraszamy do aktywnego udziału w internetowym spotkaniu z cenionym reportażystą Filipem Springerem oraz praktykiem rynku nieruchomości, Piotrem Kurzawą z biura Express House, które było jednym z laureatów nagrody Lider Nieruchomości Otodom 2019.

Tematem będą mieszkania w blokach z wielkiej płyty. Jaka idea stała za ich wybudowaniem? Jakie są ich wady oraz zalety? Jak kształtuje się poczucie wspólnoty w takim miejscu? Czy bloki jeszcze wrócą do łask? Czy cieszą się zainteresowaniem na rynku nieruchomości? Na te i inne pytania odpowiedzą goście na profilu Otodom na Facebooku i kanale YouTube już 14 lipca o godz. 10.

BEZPOŚREDNI LINK DO OTODOM LIVE #20

 Podczas spotkania będzie można zadawać pytania, do czego gorąco zachęcamy. Do zobaczenia.

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o Otodom

Otodom to najpopularniejszy serwis nieruchomości w Polsce. Umożliwia zamieszczanie i przeglądanie ogłoszeń sprzedaży i wynajmu nieruchomości: w szczególności mieszkań, domów, biur czy lokali z rynku pierwotnego i wtórnego. Serwis obok podstawowych funkcjonalności rozwija rozmaite formy wspierania wszystkich stron transakcji. W lipcu 2021 roku Otodom odwiedziło 3,5 miliona realnych użytkowników. Dane te potwierdza niezależny audyt Gemius/PBI. Otodom jest częścią Grupy OLX, która prowadzi także serwisy OLX, Otomoto i Fixly.

www.otodom.pl