Czy bloki z wielkiej płyty powrócą do łask?

Czy bloki z wielkiej płyty powrócą do łask?

Gośćmi 20 odsłony cyklu Otodom Live będą Filip Springer i Piotr Kurzawa

Już we wtorek, 14 lipca zapraszamy do aktywnego udziału w internetowym spotkaniu z cenionym reportażystą Filipem Springerem oraz praktykiem rynku nieruchomości, Piotrem Kurzawą z biura Express House, które było jednym z laureatów nagrody Lider Nieruchomości Otodom 2019.

Tematem będą mieszkania w blokach z wielkiej płyty. Jaka idea stała za ich wybudowaniem? Jakie są ich wady oraz zalety? Jak kształtuje się poczucie wspólnoty w takim miejscu? Czy bloki jeszcze wrócą do łask? Czy cieszą się zainteresowaniem na rynku nieruchomości? Na te i inne pytania odpowiedzą goście na profilu Otodom na Facebooku i kanale YouTube już 14 lipca o godz. 10.

BEZPOŚREDNI LINK DO OTODOM LIVE #20

Podczas spotkania będzie można zadawać pytania, do czego gorąco zachęcamy. Do zobaczenia.

Więcej o Otodom

Otodom to najpopularniejszy serwis nieruchomości w Polsce. Umożliwia swoim użytkownikom wyszukanie, przeglądanie i zamieszczanie ogłoszeń sprzedaży i wynajmu nieruchomości: w szczególności mieszkań, domów, inwestycji deweloperskich, biur czy lokali. Każdego dnia z serwisu Otodom korzysta średnio ponad 320 tys. osób, a 50 procent użytkowników robi to korzystając z mobilnej strony lub aplikacji. Codziennie pojawia się w nim średnio 6 tysięcy nowych ofert. W listopadzie  2019 serwis odwiedziło ponad 2,9 mln realnych użytkowników. Daje to Otodom pierwsze miejsce wśród serwisów specjalizujących się w ogłoszeniach nieruchomości. Dane te potwierdza niezależny audyt Gemius/PBI.