Agent Nieruchomości

Magazyn branżowy od serwisu Otodom

Dziś ukazał się pierwszy numer nowego magazynu dla czytelników zajmujących się pośrednictwem i sprzedażą nieruchomości. Wydawcą jest serwis Otodom, który jako najpopularniejszy internetowy serwis nieruchomościowy zdecydował się na wykorzystanie custom publishingu i tradycyjnego, papierowego wydania. 

Na czterdziestu stronach “Agenta Nieruchomości” czytelnicy znajdą, oprócz informacji o trendach na rynku nieruchomości, również artykuły poruszające tematy z zakresu marketingu, nowych technologii, rozwoju osobistego, psychologii konsumenta i architektury.

 

Od lat stawiamy na content marketing jako skuteczną formę budowy świadomości marki. Blog firmowy, regularne newslettery, raporty z rynku nieruchomości czy publikacje w mediach społecznościowych to jednak nie wszystko. Treści online są ulotne i poświęca się im tylko chwilę w codziennym natłoku informacji. Magazyn wydany na papierze to forma, która świetnie uzupełni naszą komunikację i pozwoli rozwijać relacje z klientami biznesowymi. Czasopismo przygotowaliśmy tak, by było ono źródłem inspiracji i pomagało rozwijać warsztat pracy agenta – mówi Agata Polińska, Brand Manager serwisu Otodom.

 

Za koncepcję i realizację magazynu „Agent nieruchomości” odpowiada agencja SKIVAK Content Management.

 

Custom publishing, mimo powszechnej digitalizacji, broni swej mocnej pozycji w budowaniu strategii opartej na działaniach w wielu kanałach komunikacji. – mówi Sylwia Włodarczyk, Client Service Director w SKIVAK.  Do magazynu udało się nam pozyskać niezwykle wartościową treść. W strategii promocji i komunikacji magazynu  zastosowaliśmy nowe podejście. To content curation – strategia, która polega na przetwarzaniu gotowych już treści i dostosowaniu ich do innych kanałów, po to by nasz odbiorca w wygodny i zindywidualizowany sposób mógł skorzystać z informacji zawartych pierwotnie w obszernym materiale drukowanym.

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o Otodom

Otodom to najpopularniejszy serwis nieruchomości w Polsce, co potwierdza prowadzone cyklicznie niezależne badanie Mediapanel Gemius. Każdego miesiąca trafia do nas ponad 6 mln realnych użytkowników*, by przeglądać i zamieszczać ogłoszenia sprzedaży i wynajmu nieruchomości: mieszkań, domów, inwestycji deweloperskich czy biur. Otodom nie tylko daje dostęp do ogromnej bazy ogłoszeń, ale też sprawia, że rynek nieruchomości jest bardziej dostępny dla wszystkich interesariuszy: wspiera w transakcjach, wprowadza nowatorskie narzędzia jak np. Otodom Analytics, dzieli się wiedzą ekspertów i najświeższymi danymi, które pozyskuje także w dedykowanych badaniach. Otodom jest częścią Grupy OLX, która prowadzi m.in. serwisy OLX, Otomoto, Fixly i obido.

Otodom Analytics to pełny, wiarygodny i aktualny zestaw danych i informacji o rynku mieszkaniowym w Polsce - wszystko w jednym nowoczesnym narzędziu zasilanym nie tylko danymi, ale i komentarzami najlepszych ekspertów. Otodom Analytics wspiera efektywne prowadzenie biznesu przez deweloperów i pośredników, dając im zestaw specjalnie przygotowanych narzędzi do optymalizacji wydatków i zwiększania efektywności pracy z klientami. Otodom Analytics stanowi unikalne na rynku kompendium wiedzy dla każdego profesjonalisty działającego na rynku mieszkaniowym i w jego bliskim otoczeniu.

 

* wg danych za sierpień 2023 r.

Kontakt