"Adresujemy marzenia"

Nowa kampania serwisu Otodom

Najpopularniejszy serwis ogłoszeń nieruchomości rusza z kampanią wizerunkową. Pokazuje rodzinę, która zaadresowała swoje marzenia i znalazła dom w upragnionej okolicy. Spot przez najbliższy miesiąc będzie można oglądać w telewizji i serwisach internetowych.

Agata Polińska, Brand Manager Otodom: To już kolejna kampania wizerunkowa, dzięki której chcemy wzmacniać świadomość marki. Zdecydowaliśmy się przeprowadzić ją właśnie w jesiennym terminie, który jest czasem największej aktywności wśród poszukujących nieruchomości. Kampania o tak szerokim zasięgu ma sprawić, że urzekniemy tą historią również tych widzów, którzy w przyszłości rozpoczną poszukiwania wymarzonego miejsca do życia i wtedy wybiorą naszą markę.

 

Spot pokazuje rodzinę, która właśnie wprowadza się do nowego domu. Ale przedstawiana w nim historia rozpoczyna się w bajkowej scenerii domku na drzewie.

 

Wojciech Łebski, dyrektor kreatywny SYZYGY Warsaw:  Pomysł, jak to zwykle bywa w dobrych reklamach, wziął się bezpośrednio z produktu. „Adresujemy marzenia” to świetne hasło dla marki, która pomaga ludziom znaleźć adres, pod którym spełnią się ich marzenia. Zadaniem agencji było po prostu wymyślenie, jak najciekawiej połączyć świat marzeń z produktem. Postawiliśmy na marzenie o domku na drzewie, bo wydało nam się to bardzo uniwersalne – takie marzenie z dzieciństwa, które wielu z nas nosi w sobie do dziś. To ważne, żeby film był jednocześnie zaskakujący, piękny i zrozumiały dla wszystkich. Za ideę i scenariusz odpowiada agencja SYZYGY, za przełożenie pomysłu na język filmu reżyser – Marcin Filipek.

 

Kampania emitowana będzie do połowy października w najpopularniejszych ogólnopolskich kanałach telewizyjnych: TVN, Polsat, TVP oraz w blisko 100 stacjach tematycznych. Spot wyświetlany będzie również na platformach VOD, w serwisach Facebook i YouTube. Koncept kreatywny i scenariusz stworzyła agencja SYZYGY Warsaw. Za produkcję spotu odpowiada TOFI Productions, a za postprodukcję Chimney Poland. Zakupu mediów dokonał dom mediowy Universal McCann.

 

Więcej o Otodom

Otodom to najpopularniejszy serwis nieruchomości w Polsce. Umożliwia swoim użytkownikom wyszukanie, przeglądanie i zamieszczanie ogłoszeń sprzedaży i wynajmu nieruchomości: w szczególności mieszkań, domów, inwestycji deweloperskich, biur czy lokali. Każdego dnia z serwisu Otodom korzysta średnio ponad 320 tys. osób, a 50 procent użytkowników robi to korzystając z mobilnej strony lub aplikacji. Codziennie pojawia się w nim średnio 6 tysięcy nowych ofert. W listopadzie  2019 serwis odwiedziło ponad 2,9 mln realnych użytkowników. Daje to Otodom pierwsze miejsce wśród serwisów specjalizujących się w ogłoszeniach nieruchomości. Dane te potwierdza niezależny audyt Gemius/PBI.