98_OTODOM_ZA_cover kopia 3.png
Udostępnij:

Rynek mieszkaniowy się zmienia

Zapraszamy na Otodom.Live

Jakie obawy mają Polacy w związku z koronawirusem, jak przełożą się one na ich decyzje zakupowe i preferencje na rynku nieruchomości oraz jakie zmiany obserwujemy w zachowaniach użytkowników najpopularniejszego serwisu nieruchomości - o tym wszystkim porozmawiają Marta Rybicka z agencji badawczej IQS i Jarosław Krawczyk z Otodom.

Do przysłuchiwania się dyskusji i zadawania pytań zapraszamy we wtorek, 22 kwietnia o godz. 10 na profilu Otodom na Facebooku.

Jeśli któryś z poruszanych tematów będzie dla Państwa interesującym punktem wyjścia do stworzenia materiału - będę do Państwa dyspocycji także po zakończeniu tranmisji.

 

 

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o Otodom

Otodom to najpopularniejszy serwis nieruchomości w Polsce. Umożliwia zamieszczanie i przeglądanie ogłoszeń sprzedaży i wynajmu nieruchomości: w szczególności mieszkań, domów, biur czy lokali z rynku pierwotnego i wtórnego. Serwis obok podstawowych funkcjonalności rozwija rozmaite formy wspierania wszystkich stron transakcji. W lipcu 2021 roku Otodom odwiedziło 3,5 miliona realnych użytkowników. Dane te potwierdza niezależny audyt Gemius/PBI. Otodom jest częścią Grupy OLX, która prowadzi także serwisy OLX, Otomoto i Fixly.

www.otodom.pl