Rynek mieszkaniowy się zmienia

Rynek mieszkaniowy się zmienia

Zapraszamy na Otodom.Live

Jakie obawy mają Polacy w związku z koronawirusem, jak przełożą się one na ich decyzje zakupowe i preferencje na rynku nieruchomości oraz jakie zmiany obserwujemy w zachowaniach użytkowników najpopularniejszego serwisu nieruchomości - o tym wszystkim porozmawiają Marta Rybicka z agencji badawczej IQS i Jarosław Krawczyk z Otodom.

Do przysłuchiwania się dyskusji i zadawania pytań zapraszamy we wtorek, 22 kwietnia o godz. 10 na profilu Otodom na Facebooku.

Jeśli któryś z poruszanych tematów będzie dla Państwa interesującym punktem wyjścia do stworzenia materiału - będę do Państwa dyspocycji także po zakończeniu tranmisji.

Jarosław Krawczyk
Jarosław Krawczyk Otodom - kontakt dla mediów

 

 

Więcej o Otodom

Otodom to najpopularniejszy serwis nieruchomości w Polsce. Umożliwia swoim użytkownikom wyszukanie, przeglądanie i zamieszczanie ogłoszeń sprzedaży i wynajmu nieruchomości: w szczególności mieszkań, domów, inwestycji deweloperskich, biur czy lokali. Każdego dnia z serwisu Otodom korzysta średnio ponad 320 tys. osób, a 50 procent użytkowników robi to korzystając z mobilnej strony lub aplikacji. Codziennie pojawia się w nim średnio 6 tysięcy nowych ofert. W listopadzie  2019 serwis odwiedziło ponad 2,9 mln realnych użytkowników. Daje to Otodom pierwsze miejsce wśród serwisów specjalizujących się w ogłoszeniach nieruchomości. Dane te potwierdza niezależny audyt Gemius/PBI.