Rynek mieszkaniowy się zmienia

Zapraszamy na Otodom.Live

Jakie obawy mają Polacy w związku z koronawirusem, jak przełożą się one na ich decyzje zakupowe i preferencje na rynku nieruchomości oraz jakie zmiany obserwujemy w zachowaniach użytkowników najpopularniejszego serwisu nieruchomości - o tym wszystkim porozmawiają Marta Rybicka z agencji badawczej IQS i Jarosław Krawczyk z Otodom.

Do przysłuchiwania się dyskusji i zadawania pytań zapraszamy we wtorek, 22 kwietnia o godz. 10 na profilu Otodom na Facebooku.

Jeśli któryś z poruszanych tematów będzie dla Państwa interesującym punktem wyjścia do stworzenia materiału - będę do Państwa dyspocycji także po zakończeniu tranmisji.

Havas PR Warsaw

Biuro Prasowe Otodom

 

 

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o Otodom

Otodom to najpopularniejszy serwis nieruchomości w Polsce, co potwierdza prowadzone cyklicznie niezależne badanie Mediapanel Gemius. Każdego miesiąca trafia do nas ponad 6 mln realnych użytkowników*, by przeglądać i zamieszczać ogłoszenia sprzedaży i wynajmu nieruchomości: mieszkań, domów, inwestycji deweloperskich czy biur. Otodom nie tylko daje dostęp do ogromnej bazy ogłoszeń, ale też sprawia, że rynek nieruchomości jest bardziej dostępny dla wszystkich interesariuszy: wspiera w transakcjach, wprowadza nowatorskie narzędzia jak np. Otodom Analytics, dzieli się wiedzą ekspertów i najświeższymi danymi, które pozyskuje także w dedykowanych badaniach. Otodom jest częścią Grupy OLX, która prowadzi m.in. serwisy OLX, Otomoto, Fixly i obido.

Otodom Analytics to pełny, wiarygodny i aktualny zestaw danych i informacji o rynku mieszkaniowym w Polsce - wszystko w jednym nowoczesnym narzędziu zasilanym nie tylko danymi, ale i komentarzami najlepszych ekspertów. Otodom Analytics wspiera efektywne prowadzenie biznesu przez deweloperów i pośredników, dając im zestaw specjalnie przygotowanych narzędzi do optymalizacji wydatków i zwiększania efektywności pracy z klientami. Otodom Analytics stanowi unikalne na rynku kompendium wiedzy dla każdego profesjonalisty działającego na rynku mieszkaniowym i w jego bliskim otoczeniu.

 

* wg danych za sierpień 2023 r.

Kontakt